לילך בר-אל שלמה

פסיכותרפיסטית מטפלת LICBT/NLP | קרימינולוגית

אודות

פסיכותרפיסטית, אימון אישי קוגניטיבי ריגשי, לטיפול בחרדות, דיכאון ממושך, דחיינות, דימוי עצמי, אי שליטה בכעסים, בעיות רגשיות עקב מצוקות וקשיים בחיים האישיים וביחסי משפחה וחברה.

מענה מיידי לתסמינים פיזיולוגיים בעקבות חרדה ודיכאון.

סיוע באמצעות כלים וטכניקות מעולם הריפוי, איך לצאת בזמן התקף חרדה, ובעיקר להימנע מהתקפים חוזרים.

אני מלווה אתכם באופן אישי, במפגשים ספורים, יודעת לזהות ולאבחן את הקשיים לאחר מפגש היכרות ושיחת אינטייק.

התכלית שלי שאני מאמינה ביכולת של כל אדם לשנות ולחיות חיים מאושרים ומלאים ללא הקושי.

טור אישי בעיתון מוקד.

הנחיית הורים:

אנחנו מוצאים את עצמנו עם אתגרים בלתי פוסקים, מתעסקים כל הזמן בגבולות, חוצפה, מריבות וכאוס בבית, תוהים מה נכון ומה לא נכון?

לפעמים שלא משנה כמה ננסה, נאהב ונעניק לילדנו – משהו לא מצליח.
הנחיית הורים בשילוב טיפול רגשי אני אוכל לסייע לכם להרגיש את השינוי כבר במפגשים הראשונים.

 • ליווי אישי טיפול קוגניטיבי (על ידי חשיבה מסתגלת ויעילה עבורכם), ריגשי למגוון בעיות וקשיים נפשיים ותסמינים פיזיולוגיים.
 • הרצאות וסדנאות מעולם ה-CBT/NLP, לאורח חיים בריא ללא פחדים, בחיזוק הדימוי העצמי ולסגל חשיבה חיובית ויעילה להסתכלות על החיים כעולם יפה שליו וזוהר. לדעת איך להתמודד מול המצוקות והקשיים שאנו חווים ביום יום.
 • הרצאות בקרימינולוגיה – לבני נוער ואנשי חינוך, להיכנס לעולם המסתורי של הקרימינולוגיה, דגש על יכולות וחוזקות של כל נער/ה, יכולת הבחירה של האדם וחיזוק ה”אני” בעולם המודרני. הרצאה מרתקת בנושאים הכי מדוברים חרמות, סכנות ברשתות החברתיות ועוד..
  * הרצאה מותאמת לקהל יעד.
 • הנחיית הורים: אנחנו מוצאים את עצמנו עם אתגרים בלתי פוסקים, מתעסקים כל הזמן בגבולות, חוצפה, מריבות וכאוס בבית, תוהים מה נכון ומה לא נכון?

  לפעמים שלא משנה כמה ננסה, נאהב ונעניק לילדנו – משהו לא מצליח.
  הנחיית הורים בשילוב טיפול רגשי אני אוכל לסייע לכם להרגיש את השינוי כבר במפגשים הראשונים.

 • הנחיית הורים למתבגרים מגיל 9 – שילוב הנחייה להורים עם טיפול רגשי לנער/ה. נסיון רב בתחום עם נוער קצה .

טלפון:
0508838732

אימייל:
lilachshalom39@gmail.com

שעות פעילות:
א-ד 9:00- 20:00
ה 9:00- 16:00

כתובת:
גרטרוד עליון 8 ראש העין

גלריה

המלצות

טלי
קרא עוד
תודה על מה שאת ומה שהיית עבורי בימים מאוד קשים. תמיד האמנתי בעצמי שאצליח בזכותך ובזכות המילים שהיית אומרת לי גם היום בימים פחות מוצלחים תמיד המילים שלך בראש שלי. תודה שהאמנת בי תמיד והיית שם לאוזן קשבת .
נועה
קרא עוד
הגעתי עם סוג של חרדה חברתית, קושי לצאת מהבועה הזאת. ללכת למקומות ציבוריים. לבטא את עצמי, לדרוש תגמול בעבודה, כל הזמן חששתי מה יחשבו עליי, ביטלתי את עצמי ונמנעתי מסיטואציות חברתיות, כי לא בא לי שידברו עליי, המחשבות האלה ניהלו אותי עד כדי חרדה, קשיי נשימה, דופק מהיר, כי לא יכולתי לשאת את המחשבות הטורדניות האלה. אבל כשבאתי אלייך התחושה הייתה שהכל בסדר, תמיד מחויכת, הכימיה הייתה מהרגע הראשון הרגשתי בטוחה
יובל
קרא עוד
היה לי התקף חרדה, לא ידעתי מה לעשות באותו הרגע, לא הבנתי מה קרה לגוף שלי, אני מפחד מכדורים, לאחר המלצה מרופא משפחה לטיפול סיביטי, פניתי אלייך, נתת לי כלים מה לעשות הסברת לי הכל בסבלנות, היום אחרי המפגשים אני יודע שהעמסתי על החיים שלי מעבר ליכולות שלי, למדתי איתך איך להמשיך איך לעשות טוב לי ולא לאחרים, לקחת דברים בנישה אחרת, אני מודה לך על הכל אני לא צריך כדורים כדי להרגיש טוב, ממליץ עלייך בכל מקום את קשובה ונתת לי יחס אישי והראית אכפתיות כל הזמן.
הקודם
הבא

צרו קשר

שיתוף כרטיס הביקור

This business card was built by Studio 51