שרון אדרי

פיננסים • פנסיוני • השקעות

אודות

בעלים של SHE FINANCE , משרד בוטיק לתכנון פיננסי ופנסיוני, פנים אל פנים ליחידים, עסקים וארגונים. המשרד מתמחה בניהול הון אישי ומשפחתי עבור משפחות אמידות, לקוחות כשירים ומנהלים בכירים במשק.

בהשכלתי אני בעלת תואר ראשון B.A בהצטיינות במנהל עסקים בהתמחות בחשבונאות ושוק ההון, במסלול האקדמי המכללה למנהל.
בעלת רישיון פנסיוני מטעם משרד האוצר.

צברתי ניסיון רב בתחום המיסוי והחשבונאות כמבקרת דוחות כספיים של חברות פיננסיות בפירמת רו"ח KPMG אחת מארבע פירמות המובילות בעולם (BIG4) במסגרת "תכנית עלית למצטיינים" של הפירמה.

בעלת רקורד עשיר בניהול השקעות וידע עצום של מעל עשור בעולמות הפיננסים ושוק ההון כולל ניהול קרן גידור פרטית, הובלה וניתוח השקעות בהיקף נכסים של למעלה ממיליארד ₪, במגוון רחב של ענפים ומכשירים פיננסים מורכבים, בארץ ובחו"ל. היכרות מעמיקה עם גופים פיננסים מוסדיים, חברות ביטוח ובתי השקעות.

שחקנית נשמה שמלווה את לקוחותיי לאורך כל הדרך להשגת יעדיהם הפיננסיים. 

שירותי המשרד

מיועד לכל אחד המעוניין לתכנן את חייו בקפידה ולפעול על פי תכנית מוסדרת להשגת יעדי חייו.

תכנון פיננסי נכון רואה את התמונה כולה ומתחשב בכל אפיקי החיסכון וההשקעה הקיימים: חיסכון פנסיוני, כסף פנוי, וחיסכון מנוהל. כל זאת תוך התחשבות בנכסים קיימים ועתידיים.

אנו פועלים מתוך ראייה מעמיקה והוליסטית, בפיזור השקעות חכם, הן בארץ והן בחו"ל.

בהתייחסות לחיסכון יש להפריד בין זה הפנסיוני לניהול כסף פנוי.

חיסכון פנסיוני הוא שם כולל למגוון מכשירי חיסכון ארוך טווח: קרן פנסיה, ביטוח מנהלים, קופות גמל וקרנות השתלמות. בעוד השניים הראשונים הינם הכרח ואף מעוגנים בחוק, האחרונים משמשים כחיסכון נוסף מעבר לפנסיה .

אפיקי ניהול לכסף פנוי הינם פוליסת חיסכון בחברת ביטוח, גמל להשקעה תיק השקעות ועוד

משקיעים כשירים יכולים להשתתף בהשקעות שאינן פתוחות לציבור הרחב, בהן לרוב פוטנציאל התשואה גבוה יותר.

השקעות בשוק ההון : 

בניית הדרך האופטימלית להשקעה בשוק ההון, ע"י שימוש במוצרים השונים: פוליסות חיסכון, קופות גמל, קופות גמל להשקעה, תיקים מנוהלים וקרנות גידור.

שימוש בתיקוני המס השונים:

תיקון 125ד', תיקון 190, סעיף 47 ועוד, שימוש בתכנוני מס וכלים נוספים על מנת לצמצם מס רווחי הון.

השקעות אלטרנטיביות

אנו מציעים מגוון אפשרויות השקעה שמאופיינות לרוב בקורלציה נמוכה לתיקי ההשקעות הסחירים ועשויות לסייע בהקטנת התנודתיות של תיק הנכסים.

ניתן לבחור בהשקעות ברמות סיכון שונות וממגוון עולמות תוכן, ביניהם נדל"ן מניב בארה"ב, אשראי לטווח קצר המגובה בנכסי נדל"ן בישראל, קרנות גידור ועוד.

בשוק רווי אפשרויות, אנו בוחרים את שותפינו בקפידה ותחת סטנדרטים מחמירים של בדיקות מהימנות ומקצועיות ותוך שימת דגש ותשומת לב על יצירת מגוון רחב של רמות תשואה – סיכון.

אם אתם מתקרבים לגיל 55, הגיע הזמן להתכונן ולבנות את המציאות הכלכלית העתידית שלכם. במציאות בה תוחלת החיים עולה והחיסכון הפנסיוני קטן, תכנון מקצועי לגיל פרישה חשוב מתמיד. תכנון מקדים כולל בחינה מקיפה של כל הנכסים הפיננסים והפנסיוניים שצברת והאפשרויות למימוש כספים אלו. יחד נגדיר מראש אילו חסכונות נוספים מיועדים לתקופת הפרישה, בנוסף לחיסכון הפנסיוני.

כדי להביא למיקסום הכספים נדרש מעקב וניהול שוטף ביחס לכלל האפיקים, לרבות בחינת התשואות באופן עקבי ואקטיבי, ניצול הטבות המס, התאמת תמהיל ההשקעות למצבי השוק המשתנים ויתר האלמנטים המורכבים.

אנחנו נמשיך ללוות בצורה מקצועית ושוטפת כדי להבטיח שניוותר עם יד על הדופק ונדע להתמודד גם מול אירועים כלכליים בלתי צפויים.

העובדה שאנחנו עובדים עם מיטב בתי ההשקעות וחברות הביטוח בארץ מאפשרת לנו להעניק לך שירות מקצועי ואובייקטיבי, בתנאים הטובים בשוק ולהתאים את תמהיל החיסכון הנכון עבורך.

צרו קשר

שיתוף כרטיס הביקור

This business card was built by Studio 51