ניהול סושיאל מדיה

כיום, האפליקציות פייסבוק ואינסטגרם נחשבות לרשתות החברתיות הפופולריות והגדולות ביותר בעולם. הפופולריות שלהן מאפשרת לכם, בעלי העסקים, לפרסם את העסק שלכם ולהגיע לתפוצה רחבה יותר של לקוחות מהארץ ואפילו מהעולם. בעזרת סנכרון מושלם בין עמודי אינסטגרם ועמודי פייסבוק תוכלו לנהל מערך שיווקי רציני ולתפוס יתרון משמעותי על המתחרים שלכם. 

לניהול וקידום דפים עסקיים בפייסבוק ואינסטגרם יש יתרונות רבים, הבולטים מביניהם הם – טווח מחירים שמתאים לכל כיס, קהל יעד מוגדר ומדויק, קבלת נתונים מדויקים על הצלחת הקמפיין וכמובן היתרון החשוב ביותר – הגדלת הנוכחות והחשיפה של העסק שלכם ברשתות החברתיות. 

השירותים שלנו

ניהול וקידום עמודי טיקטוק​

ניהול וקידום עמודי טיקטוק

ניהול וקידום עמוד טיקטוק עיסקי: העלאת תוכן מעניין בצורה שוטפת, קידום ממומן ואורגני ותחזוקת העמוד באופן קבוע שיגרמו לכך שתהפכו לויראליים!

ניהול וקידום עמודי אינסטגרם​

ניהול וקידום עמודי אינסטגרם

ניהול וקידום עמוד אינסטגרם עסקי: עיצוב העמוד, חיזוק המותג בעזרת תוכן מעניין, קידום ממומן ואורגני, העלאת פוסטים ותחזוקת העמוד.

ניהול וקידום עמודי פייסבוק​

ניהול וקידום עמודי פייסבוק

ניהול וקידום עמוד פייסבוק עסקי: בניית קו מיתוגי ויצירת תוכן, קידום ממומן, קידום אורגני, תחזוקת העמוד והעלאת פוסטים באופן קבוע.

קידום אתרים בגוגל​

קידום אתרים בגוגל

קידום אורגני SEO לאתר על מנת להביא אותו למקומות הראשונים בגוגל ולבלוט מעל המתחרים. בנוסף, ניהול קמפיין קידום ממומן בגוגל (PPC).

סרטוני תוכן

איך סרטונים עוזרים לעסק שלך?

מחיר לידים נמוך

פניות רלוונטיות ולידים חמים

אחוזי סגירה גבוהים יותר

בניית דאטה בייס לאורך זמן

גיוון
ברשתות

בניית קהל עוקבים אורגני

חלק קטן מפוסטים שעיצבנו✏️

סטודיו 51

שאלות תשובות

כל חודש אנחנו מכינים עבורכם פוסטים וסרטוני תוכן שיעלו לכל הרשתות החברתיות – פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק ויוטיוב שורטס על מנת לחשוף אתכם לכמה שיותר אנשים רלוונטיים.

תזמון העלאת התוכן משתנה בהתאם לחבילה שסגר העסק. החבילות שונות ומגוונות – משלושה פרסומים בשבוע ועד פרסום בכל יום עסקים.

כן בטח, יש לנו את היכולת לרכז קהלים מסויימים עפ”י אופי העסק שלכם ולגרום להם להיחשף אליכם בצורה מהירה יותר ע”י META ו-TIKTOK.

המטרה היא להעלות את המודעות לגבי העסק שלכם ברשתות החברתיות, לחשוף אתכם לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים ובסופו של דבר להגדיל את כמות המכירות בעסק.

האם אתם עובדים בכל הארץ?

בעידן של היום מאוד חשוב להיות חלק מהעולם שנקרא סושיאל. גם אם עד עכשיו לא היית מחובר לרשתות החברתיות אנחנו נדאג להוציא ממך את המקסימום ונעבוד איתך על אסטרטגיה שתעזור לך להשתלב בעולם הזה בצורה טובה ביותר.

לשיחת יעוץ והצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מוזמנים אלינו
לכוס קפה

לשיחת יעוץ והצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.